czwartek, 01 październik 2020 13:57

PHALANX powraca do Katowic!

By 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Nie udało nam się spotkać na planszówkach w Spodku, w tym roku nie czeka nas również wizyta na Narodowym. PHALANX powraca do Katowic, aby jeszcze raz móc wspólnie z Wami zagrać w nowości i nadchodzące premiery.

W najbliższy weekend 3-4 października odbędzie się kolejny przystanek serii objazdowych eventów, podczas których można poznać i zagrać w nowe gry oraz zbliżającego się premiery wydawnictwa PHALANX. W ten weekend zagramy w Nanty Narking, Tapestry, Tortugę 2199, Rocketmen, Brass Birmingham, Viticulture: Toskania oraz Europe Divided. Do zobaczenia będą także Sucessors i Domination.


Na stronie wydarzenia na Facebooku wystartowały zapisy na konkretne tytuły - wszystkich zainteresowanych zapraszamy do zarezerwowania sobie miejsca w komentarzach. Osoby bez zapisów także będą mogły dołączyć do rozgrywek. Wydarzenia ma charakter otwarty!


Czwarty przystanek – Flamberg w Katowicach

Mickiewicza 3

40-092 Katowice

12:00-22:00


Jeżeli jesteś z Katowic, okolic albo masz ochotę się tam wybrać - wpadnij, zagraj (przedpremierowo!), powiedz, co sądzisz o naszych grach i podziel się opinią o zagranych tytułach. Jeśli chcesz nas wspomóc – proszę udostępnij informację o wydarzeniu, zaproś znajomych bądź daj znać komuś, kto akurat będzie w okolicy i zainteresuje się inicjatywą.


Strona wydarzenia na Facebooku: https://www.facebook.com/events/701537790460790/