czerwiec 21, 2024

wtorek, 21 luty 2023 14:36

Zapowiedź: Bestie zagłady

By 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Koffi uratowała swoje miasto i chłopaka, którego kochała, ale zapłaciła za to straszliwą cenę. Stała się sługą Fedu, przebiegłego boga śmierci, i jest zmuszona użyć swojej nowo odkrytej mocy, by wesprzeć go w podboju świata. Jeśli odmówi, zaryzykuje bezpieczeństwo swojego domu i bliskich. W nowym otoczeniu ciężko stwierdzić, kto jest wrogiem, a kto przyjacielem. Jej moce są równie ekscytujące, co niebezpieczne, a używając ich dziewczyna może na zawsze zmienić swoje życie.

Aby uratować Koffi nim będzie za późno, Ekon musi zawrzeć nowe i niekonwencjonalne sojusze. Ale w miarę, jak każdego dnia zbliża się do niej, zbliża się też do pewnej prawdy o nim samym. Gdy ją odkryje, nic już nie będzie takie samo.

Koffi i Ekon będą musieli poświęcić niejedno, by ponownie się zjednoczyć. Czy wybiorą bezpieczeństwo swoich bliskich, czy przyszłość, którą mogą wspólnie zbudować? Im dłuższa jest ich rozłąka, tym ich więź jest coraz częściej wystawiana na próbę. Wkrótce oboje będą musieli pogodzić się z tym, że uczucia mogą się zmienić…

Seria: Drapieżne Bestie
Przekład: Agnieszka Kalus
Data premiery: 15.03.2023
Wydawnictwo: You&YA