sierpień 16, 2022

wtorek, 22 listopad 2016 12:14

Labyrinth: Paths of Destiny: E-Book Sekretne Strategie Postaci

By 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Jeśli mieliście już okazję zagrać w patronowany przez Secretum tytuł wydawnictwa Let's Play "Labyrinth: Paths of Destiny" na pewno zastanawialiście się, czy istnieją sposoby na sprawniejsze i szybsze pokonanie rywali w trakcie wyścigu po nieśmiertelność. Podpowiemy Wam, że istnieją. Oprócz tzw. Złotych Reguł, które pokierują Was do zwycięstwa, istnieją sekretne strategie postaci. Dzięki uprzejmości wydawnictwa pragniemy Wam je przybliżyć.

Poradnik ”Sekretne strategie postaci” powstał, abyś mógł wraz ze znajomymi i rodziną cieszyć się w pełni grą "Labyrinth: Paths of Destiny". Koncepcja postaci do tej gry ewoluowała na przestrzeni około 4 lat. Zostały one pomyślane tak, aby każdą z nich grało się zupełnie inaczej niż pozostałymi. Gracze, którzy mają za sobą wiele partii w Labyrinth wygrywają częściej niż początkujący, ponieważ podczas rozegranych gier sami zauważyli opisane tu reguły i potraą skutecznie wykorzystywać zdolności postaci. Teraz ta wiedza jest dostępna dla Ciebie! Zanim zaczniesz ją zgłębiać, przyjrzyj się uważnie wszystkim kartom postaci i ich zdolnościom. Dzięki temu lepiej opanujesz zawarte tu reguły i szybciej pokonasz rywali w wyścigu po nieśmiertelność!

Specjalny e-book, który prezentuje Złote Reguły oraz sekretne zdolności poszczególnych postaci możecie pobrać klikając link poniżej.