marzec 21, 2023

czwartek, 19 listopad 2015 10:29

"Age of Wonders III: Złota Edycja" - już jutro na rynku

By 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

"Age of Wonders III" już jutro pojawi się na półkach sklepowych w specjalnej wersji – Złotej Edycji. Wydanie to będzie dostępne wyłącznie na polskim rynku, w limitowanym nakładzie. Koneserów turowych strategii 4X czeka ogromna ilość dodatkowej zawartości, której nie obejmowało wydanie premierowe. Age of Wonders III: Złota Edycja będzie dostępna na PC w cenie 129,90 zł.

"Age of Wonders III" to jedna z najciekawszych gier strategicznych ostatnich lat, z domieszką elementów RPG i taktycznie rozgrywanymi bitwami. Gra łączy w sobie najbardziej pożądane dla strategii turowej elementy. Mamy więc tutaj możliwość budowania potężnych imperiów, nieliniową, wciągającą fabułę, rozbudowany system walki oraz rozwoju postaci. "Age of Wonders III: Złota Edycja" zawiera wszystkie dodatki do gry i aktualizacje, jakie dotychczas zostały opracowane dla podstawowej wersji. To obejmuje także dodatki premium, niezwykle rozbudowane i wysoko oceniane DLC Golden Realms oraz Eternal Lords.

Dodatki ze Złotej Edycji wprowadzają nowości i poprawki w mechanice rozgrywki. Istotnie rozbudowują grę – m.in. o dodatkowe kampanie, nowe mapy i scenariusze, dodatkowe jednostki i specjalizacje dowódców. Pojawia się także cały szereg nowy ras, m.in. Nekromanci dysponujący mroczną magią i wspierani przez zastępy nieumarłych, pochodzący ze skutej lodem północy Mrozlingowie oraz czczący słońce Tygrysanie.

ZAWARTOŚĆ ZŁOTEJ EDYCJI:

• Gra Age of Wonders III

• DLC Golden Realms

• DLC Eternal Lords

• DLC Smoczy Tron

• Oryginalna ścieżka dźwiękowa

"Age of Wonders III: Złota Edycja" (dostępna tylko na rynku polskim) będzie wydana przez Techland w dniu 20 listopada na PC w cenie 129,90 zł, w polskiej wersji językowej.

Kazimierz Kaczor gra w Age of Wonders III:

Media