lipiec 13, 2024

czwartek, 17 wrzesień 2015 11:28

"Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 2" - zobacz zapowiedź

By 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

20 listopada na ekrany polskich kin wejdzie ostatnia odsłona "Igrzysk Śmierci". W internecie możemy zapoznać się z kolejnym zwiastunem produkcji.

Pogrążone w wojnie Panem być może nareszcie doczeka się wyzwolenia. Katniss wraz z przyjaciółmi wyrusza na misję, której celem jest śmierć  prezydenta Snowa. Dziewczynę będą jak zawsze wspierać wierni sojusznicy: Gale (Liam Hemsworth), Finnick (Sam Claflin) i Peeta (Josh Hutcherson). Bohaterka i tym razem zostanie narażona na szereg pułapek, moralnych wyborów i liczne rzesze wrogów.

W roli głównej jak zawsze zobaczymy Jennifer Lawrence jako Katniss, Josh Hutcherson (Peeta Mellark), Liam Hemsworth (Gale Hawthorne), Woody Harrelson (Haymitch Abernathy),Jeffrey Wright (Beetee Latier Latier), Willow Shields (Primrose Everdeen), Natalie Dormer (Cressida), a także Julianne Moore (Alma Coin), Elizabeth Banks (Effie Trinkett) oraz  Donald Sutherland (Prezydent Snow).

„Igrzyska Śmierci: Kosogłos Część 2" to film w reżyserii Francisa Lawrence nakręcony na podstawie powieści Suzanne Collins. Ostatnia część „Igrzysk Śmierci" w zadebiutuje w USA 18 listopada, a w polskich kinach 20 listopada 2015 roku.

 

Media