lipiec 14, 2024

Recenzje patronatów Secretum

Wiedźmy z Kijowa. Miecz i krzyż
Legendy i latte
Vamps. Świeża krew
Our Violent Ends. Burzliwe zakończenia
Grzechy ojców
Mroczne umysły
Extasia
World of Warcrarf: Dzień smoka
Spirit Animals. Księga Shane’a
czwartek, 01 październik 2020 14:46

Ekscytujący finał romantyczno-szpiegowskiej trylogii fantasy Wyróżniony

By 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Gra o tron w wersji Young Adult. Trylogia dla fanów serii Rywalki.

 

Królowa w niebezpieczeństwie.

Desperacki plan ambasadorki.

Dwa królestwa na granicy wojny.

Sage Fowler jako szpieg i doradczyni korony zdołała zapewnić swojemu krajowi zwycięstwo, choć zapłaciła za to wysoką cenę. Teraz, jako reprezentująca Demorę ambasadorka, staje przed jeszcze trudniejszym zadaniem: nie dopuścić do wybuchu wojny pomiędzy Demorą a wrogim jej do tej pory królestwem Kimisary.

Kiedy rozmowom pokojowym grozi zerwanie z powodu zamachu stanu, trzeba podjąć ryzyko i wprowadzić w życie niebezpieczny plan. Stawka jest wyższa niż kiedykolwiek wcześniej, zaś w tej rozgrywce pomiędzy zdrajcami jedyną pewną rzeczą jest kolejna zdrada.

 

Recenzje Pocałunku zdrajcy

 

„Złożone charaktery, zgrabnie poprowadzony wątek przygodowy i doskonale wyważona mieszanka politycznych intryg, romantycznych chwil oraz scen akcji.

Gra o tron w wersji Young Adult… Przywodzi na myśl klasyczne powieści, takie jak cykl o Alannie Tamory Pierce czy cykl Blue Sword Robin McKinley…”

Kirkus Reviews

 

„Pełna akcji, doskonale rozplanowana fabuła, wypełniona zdradzieckimi intrygami, z bohaterką, której trudno się oprzeć, oraz uroczym, gorącym romansem.”

Publishers Weekly