październik 07, 2022

Recenzje patronatów Secretum

Spirit Animals. Księga Shane’a
Assassin's Creed: Valhalla – Saga Geirmunda
Dwa mutanty
Lore
1634: Wojna bałtycka
Dziewczyna, która klaszcze
Dzieci ziemi i nieba
Magia krwi
Wiedma
poniedziałek, 14 marzec 2016 08:46

"Pieśń Shannary" Terry’ego Brooksa pod patronatem Wyróżniony

By 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

29 marca nakładem wydawnictwa Replika oraz pod patronatem Secretum ukaże się "Pieśń Shannary", bestsellerowa powieść przeniesionego na ekrany cyklu "Kroniki Shannary". Do tej pory ukazały się: "Miecz Shannary" oraz "Kamienie elfów Shannary". „Kroniki Shannary" to cykl zaliczany do nurtu high fantasy, jeden z najbardziej znanych w swoim gatunku.

Druid Allanon wyrusza w niebezpieczną podróż, w której stawką jest istnienie całego świata. Z pomocą przychodzi mu jedyna spadkobierczyni magii elfów, władająca niezwykłą mocą pieśni, Brin Ohmsford. Lecz przepowiedziano im zagładę. Zło bowiem knuje, aby związać Brin z losem straszniejszym niż śmierć...

Terry Brooks (ur. 1941) - amerykański pisarz fantasy. Urodził się W sterling w stanie Illinois. Ukończył Hamilton College oraz Washington and Lee University. Terry Brooks znany jest głównie z high fantasy i zaliczany jest do najważniejszych twórców tego gatunku.  Jego najsłynniejszy cykl „Kroniki Shannary" sprzedał się w nakładzie ponad 20 milionów egzemplarzy.