grudzień 01, 2022

Recenzje patronatów Secretum

Spirit Animals. Księga Shane’a
Assassin's Creed: Valhalla – Saga Geirmunda
Dwa mutanty
Lore
1634: Wojna bałtycka
Dziewczyna, która klaszcze
Dzieci ziemi i nieba
Magia krwi
Wiedma
piątek, 27 listopad 2015 07:01

"Universum: Narodziny” Danteza pod patronatem

By 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

"Universum" jest zbiorem historii z gatunku science-fiction opowiadających genezę grupy wybitnie uzdolnionych osób, które w kluczowym momencie historii łączą swoje siły, by zmierzyć się ze śmiertelnym niebezpieczeństwem, które zagraża Ziemi. Powieść ukaże się nakładem wydawnictwa Red Book i pod patronatem Secretum już 1 grudnia. 

Ziemi zagraża bezlitosny wróg. Army of Death pragnie zdominować świat. Gdy w ludziach umiera ostatnia nadzieja, nadchodzi czas superbohaterów. Poświęcą wszystko, by ocalić Ziemię.Zwycięstwo wydaje się być bliskie, lecz rodzą się Stonehumans. Przepowiednia głosi, że zniszczą planetę. Czy aby napewno...Bardziej zgrani od Fantastycznej Czwórki. Silniejsi od Mścicieli. X-Meni nowego pokolenia. Ultrangers wkraczają do akcji!

D. K. Dantez jest fanem komiksów od trzech lat. Nie jest to zbyt długi okres ale w jego przypadku wystarczył aby komiksy stały się pasją tak wielką, że napisał książkę, która z pewnością nie będzie jedyną. Pomysłów na kolejne części " Universum" mu nie brakuje. Ma ich tak wiele, że nie sposób tego zliczyć a nowe pojawiają się nawet podczas snu.Na co dzień jest studentem grafiki, która zawsze była czymś, co bardzo lubił. W wyniku nowego zamiłowania, grafika zeszła na dalszy plan. Pisanie to coś, co będzie robił zawsze.