czerwiec 20, 2024

środa, 23 wrzesień 2020 15:55

PHALANX w trasie - Wrocław!

By 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

W najbliższy weekend (26-27 września) w kawiarni Awaria Prądu przy ulicy Bolesława Prusa 9 we Wrocławiu odbędzie się trzeci przystanek PHALANX W Trasie! Podczas wydarzenia będzie można poznać zasady naszych nowości i nadchodzących premier, spróbować swych sił w rozgrywkach, a także uzupełnić kolekcję o któryś z naszych tytułów bądź akcesoriów.


WYDARZENIE I ZAPISY 

26-27 WRZEŚNIA
16:00-00:00
Awaria Prądu
Bolesława Prusa 9
50-319 Wrocław

Jeśli jesteś albo przebywasz w tym czasie we Wrocławiu albo okolicach, szukasz przytulnego miejsca na spędzenie czasu w weekend, chciałbyś pograć, ale nie masz z kompletnej ekipy bądź po prostu chciałbyś zrobić coś na mieście – odwiedź nas, pograj, wymień kilka zdań i po prostu spędź z nami miło czas. Wydarzenie ma charakter otwarty, podobnie jak zapisy (one pomogą tylko zarezerwować miejsce tym, którzy pragną spróbować konkretnego tytułu, a nie mogą przyjść wcześniej, żeby zająć sobie miejsce). Serdecznie wszystkich zapraszam! 

We Wrocławiu będziesz mógł zobaczyć Sukcesorów, poznać i zagrać m.in. w Europe Divided, Tortugę 2199, Brass: Birmingham, Tapestry, Rocketmen, Viticulture: Toskania, Nanty Narking czy Domination.

Jeżeli w tym czasie nie będziesz mógł się z nami spotkać – nic straconego, obserwuj nas, śledź, czy nie wracamy do Twojego miasta albo sąsiedniego miasta. Będziemy też ogromnie zobowiązani za przekazanie informacji o wydarzeniu dalej, opowiedzeniu o nim komuś, kto chętnie uczestniczyłby w tym evencie – to dla nas bardzo ważne, żeby dotrzeć do wszystkich, którzy chcieliby się z nami spotkać i zagrać w nasze gry. Dziękuję.