czerwiec 22, 2024

piątek, 17 maj 2019 21:04

Wydawnictwo Jaguar na Warszawskich Targach Książki

By 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

ZAPRASZAMY NA WARSZAWSKIE TARGI KSIĄŻKI

STOISKO WYDAWNICTWA JAGUAR NR 55/D8

SPOTKANIA Z AUTORAMI:

Justyna Drzewicka pt. 24.05 12-13 stoisko
Milena Wójtowicz sob. 25.05 11-12 stoisko
Ałbena Grabowska sob. 25.05 12-13 stoisko
Anna Lewicka sob. 25.05 13-14 stoisko
Pola Rewako sob. 25.05 14-15 stoisko
Taran Matharu sob. 25.05 15-16 sala spotkań LONDYN C
Taran Matharu sob. 25.05 16-17 stoisko

JUSTYNA DRZEWICKA
piątek 24 maja, g. 12.00-13.00

Zapraszamy na stoisko Wydawnictwa Jaguar, gdzie Justyna Drzewicka, autorka serii "Niepowszedni", będzie podpisywać książki z serii oraz broszury z fragmentem pierwszego tomu nowej serii "Ratownicy czasu".

"Niepowszedni" to trzytomowa seria fantasy z bohaterami obdarzonymi niezwykłymi zdolnościami. Poprzez swoją wyjątkowość stawali się pożądanym i cennym nabytkiem dla handlarzy ludźmi.

W nowej serii "Ratownicy czasu" para współczesnych nastolatków udaje się w pełną niebezpiecznych przygód podróż w czasie - do Bolonii końca XV wieku, gdzie spotkają Kopernika. Młody Mikołaj okaże się postacią znacznie bardziej interesującą niż to wynika ze szkolnych podręczników, ale całe show skradnie inny, tajemniczy ktoś. "Ratownicy czasu" łączą typowe dla tej Autorki fabularny rozmach, ujmujące postaci oraz językowe bogactwo z niezwykłym poczuciem humoru i subtelnie podaną historyczną wiedzą.

MILENA WÓJTOWICZ
sobota 25 maja, g. 11.00-12.00

Zapraszamy na stoisko Wydawnictwa Jaguar, gdzie Milena Wójtowicz będzie podpisywać książki "Post Scriptum" i "Wrota". Dla fanów Autorki przygotowaliśmy również dodatkowe, nigdzie niepublikowane opowiadanie "Memento Mori", nawiązujące do wydarzeń przedstawionych w "Post Scriptum". W czerwcu ukaże się kolejny tom z tej serii: "Vice Versa".

Milena Wójtowicz to autorka przezabawnych książek fantasy, serca fanów zdobyła lekkim stylem, poczuciem humoru i dość przewrotnym traktowaniem stereotypów.

"Post Scriptum" to humorystyczna urban fantasy o nienormatywnych, czyli istotach nie całkiem oczywistych... strzygach, wampirach, wilkołakach. Potwory prowadzą normalne życie, radzą sobie przyzwoicie i nie afiszują się ze swoją odmiennością. Bohaterowie zostają wplątani w intrygę kryminalną i próbują podjąć detektywistyczne śledztwo...

"Wrota" to przewrotna, pełna humoru i ironii bajka o zadufanych w sobie książętach, wkurzonych na cały świat królewnach i Wrotach do Piekieł, marzących o wolności. 

AŁBENA GRABOWSKA
sobota 25 maja, g. 12.00-13.00

Zapraszamy na stoisko Wydawnictwa Jaguar, gdzie Ałbena Grabowska będzie podpisywać swoją nową książkę "Nowy świat".

"Nowy świat" to wyjątkowa opowieść o przyjaźni trójki nastolatków w czasie apokalipsy. Autorka wykorzystuje swoją naukową wiedzę z zakresu neurologii i fascynująco wplata w fabułę informacje o tajemnicach ludzkiego mózgu.

ANNA LEWICKA
sobota 25 maja, g. 13.00-14.00

Zapraszamy na stoisko Wydawnictwa Jaguar, gdzie Anna Lewicka, autorka "Trylogii Mocy i Szału", będzie podpisywać książki z serii: tom pierwszy "Więź" oraz premierowy drugi tom "Szał".

Trylogia to pełna pasji opowieść o losach trzech sióstr uwikłanych w mroczne dziedzictwo, opowieść o mocy i szale, miłości i przeznaczeniu.

POLA REWAKO
sobota 25 maja, g. 14.00-15.00

Zapraszamy na stoisko Wydawnictwa Jaguar, gdzie Pola Rewako będzie podpisywać książkę "Chilli".

"Chilli" to powieść o buncie, potrzebie wykrzyczenia niezgody na zastaną rzeczywistość. Głos nowego pokolenia, pragnącego zbudować świat po swojemu.

TARAN MATHARU
sobota 25 maja, g. 15.00-16.00
– SPOTKANIE Z CZYTELNIKAMI - SALA LONDYN C

sobota 25 maja, g. 16.00-17.00
- PODPISYWANIE KSIĄŻEK NA STOISKU

Zapraszamy na spotkanie autorskie z Taranem Matharu w Sali LONDYN C, a po spotkaniu na stoisko Wydawnictwa Jaguar, gdzie autor będzie podpisywał książki.

Taran Matharu to autor 4-tomowej serii fantasy "Summoner. Zaklinacz" oraz dwóch nowości: "Almanach Zaklinacza" oraz nowej serii "Contender. Zawodnik".

"Almanach" to wyjątkowe wydanie dla fanów serii o Summonerze z kompendium informacji o zaklęciach, magii i demonach. Zawiera nowe opowiadanie, kompletną demonologię, ilustracje.

"Contender. Zawodnik" to nowa seria autora, w której bohater zostaje przeniesiony do obcego świata, rojącego się od pamiątek z dziejów Ziemi, Spotka osoby z odległej przeszłości i zostanie zmuszony do walki o życie, którą stoczy w towarzystwie grupy nastolatków o szemranej przeszłości. Wszyscy staną się zawodnikami biorącymi udział w niekończącej się, brutalnej rozgrywce, w turnieju kontrolowanym przez enigmatyczne istoty. Zwycięzca może być tylko jeden.