czerwiec 22, 2024

środa, 24 maj 2017 00:08

Znamy już szczegółowy harmonogram Warsaw Comic Con!

By 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Do festiwalu zostało już tylko kilkanaście dni! Z ogromną przyjemnością informujemy, że czterodniowy harmonogram paneli dyskusyjnych i warsztatów jest już dostępny na www.warsawcomiccon.pl!

Podczas Warsaw Comic Con nie zabraknie ciekawych wykładów dotyczących komiksów, literatury i filmu. Zostaną poruszone zagadnienia, zaczynające się od tych oczywistych po te, które mogą mocno zaskoczyć słuchacza. Do harmonogramu dołączyły również spotkania z autorami książek (Andrzejem Pilipiukiem, Mają Kossakowską czy Katarzyną Majgier). Zostaną przeprowadzone warsztaty pod czujnym okiem znanych rysowników: Kiciputka czy Rafała Szłapy (warsztaty komiksowe dla dzieci).

Nie zabraknie również fantastycznych wykładów z nauki. Tam uczestnicy będą mogli posłuchać m.in. o stacjach kosmicznych, sztuce czytania wzorów (poprowadzone przez autorkę bloga „Patolodzy na klatce”) czy dowiedzieć się co to znaczy być dawcą szpiku — prezentacja zostanie poprowadzona przez fundację DKMS.

Zostanie również przeprowadzony konkurs na krótką formę komiksową!

W harmonogramie znajdą Państwo również rozpisane wydarzenia jakie będą miały miejsce na scenie, m.in. wywiady z gwiazdami „Gry o Tron”, „Watahy” oraz „Teen Wolfa”, konkurs cosplayowy czy koncert znanego z muzyki do „Wiedźmina” folkowego zespołu „Percival”.

To tylko mała część atrakcji jakie organizuje dla uczestników Warsaw Comic Con. Organizatorzy starali się ułożyć plan tak, by każdy geek czy ciekawy świata znalazł coś dla siebie!

Ogromnym wsparciem dla ułożenia naszego harmonogramu jest ekipa Panteonu (www.panteon.pl) — fandomu, który zajął się częścią komiksową.
Zapraszamy do zapoznania się z rozpiską! Link do harmonogramu: http://warsawcomiccon.pl/harmonogram/