lipiec 13, 2024

czwartek, 16 grudzień 2021 18:20

Zapowiedź: Sąsiad

By 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Detektyw D.D. Warren ściga się z czasem. Zabójstwo, porwanie czy ucieczka. Potencjalne miejsce zbrodni: małżeńska sypialnia. Świadek: czteroletnia dziewczynka. Główny podejrzany: mąż. Zwyczajne zabawki, zwyczajne przedmioty, zwyczajne meble, zwyczajny dom… Ale rodzina, która w nim mieszkała, była tylko z pozoru zwyczajna. Dziennikarz Jason Jones w środku nocy zgłasza na policję zaginięcie żony, Sandry. Robi to dopiero trzy godziny po tym, jak po powrocie do domu zastaje tylko córeczkę – samą – choć wie, że żona nigdy nie zostawiłaby jej bez opieki. Jason nie zachowuje się jednak jak zrozpaczony mąż, nie rwie się do poszukiwania Sandry, w żaden sposób nie ułatwia policji śledztwa. Wręcz przeciwnie ¬– usiłuje usuwać dowody i nie dopuszcza do przesłuchania córki.

Prowadząca dochodzenie detektyw sierżant D.D. Warren sprawdza wszystkie tropy. Ale żeby rozwiązać tę sprawę, będzie musiała wyjść poza rutynę i zagłębić się w przeszłość Sandry i Jasona Jonesów. I musi się śpieszyć, ponieważ jedynemu świadkowi grozi śmiertelne niebezpieczeństwo.
Bo są tacy ludzie, których nie wystarczy zabić raz.

"Książka trzymająca w napięciu od pierwszej strony do ostatniej. Pełna pomysłowych zwrotów akcji i przedstawiająca niezwykle ciekawe pojęcie sprawiedliwości."
„Publishers Weekly”

"Gardner potrafi tak prowadzić narrację, że czytelnik przez cały czas wstrzymuje oddech."
„Library Journal”

"To jak dotąd jej najbardziej wstrząsająca i wciągająca powieść. Gardner naprawdę umie pisać."
„Providence Sunday Journal”

Powyższy opis pochodzi od wydawcy.

 

Autor: Lisa Gardner

Tytuł: Sąsiad

Wydawnictwo: Albatros

Data premiery: 2021-01-26