sierpień 12, 2022

wtorek, 09 listopad 2021 22:41

Prawdzika gratka dla fanów Dragon Age!

By 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

„Tevinterskie Noce”, zbiór 15 opowiadań usadzonych w uniwersum gry, już dostępny w polskim przekładzie!

„Tevinterskie Noce” to bardzo zróżnicowany zbiór opowiadań – niczym barwna mozaika! – nic zatem dziwnego, że znajdą tu coś dla siebie zarówno wielbiciele wyjątkowej serii Dragon Age, jak i niezainteresowani tym uniwersum zjadacze fantastyki.

Książka dostępna jest tylko w internetowym sklepie Wydawnictwa Insignis 

https://bit.ly/tevinterskie-noce

Z okazji premiery nowego tytułu pozostałe książki z uniwersum Dragon Age w rewelacyjnej cenie 19.99!

Ci, którzy czekają w napięciu na kolejną, czwartą, odsłonę gry, będą mieli okazję raz jeszcze przejść się korytarzami Skyhold, spojrzeć w oczy pomiotom wraz z niezłomnymi Szarymi Strażnikami, spotkać bohaterów gry i tym razem nie na ekranie, a na kartach książki zmierzyć się u ich boku z niebezpieczeństwem. A potwory wyłaniające się z poszczególnych opowiadań budzą prawdziwą grozę i jeszcze więcej domysłów. „Tevinterskie Noce” dostarczą nowych wzorów wielbicielom lore gry – książka prowadzi ich między innymi do samego Arlathanu, podziemi Minratusu i Wielkiej Nekropolii Mortalitasi. Nadto wieść gminna niesie, że zbiór opowiadań przedstawia fragmenty lokacji, a może nawet bohaterów tak bardzo oczekiwanej części czwartej!

Dla tych, którzy nie poznali dotąd „Cudów Thedas”, antologia jest wyśmienitym zaproszeniem do tego zachwycającego miejsca. Mogą też po prostu zanurzyć się w lekturze piętnastu opowiadań o odwadze, przyjaźni, lojalności i wierności. O ludziach niezłomnych w obliczu niebezpieczeństwa, o złodziejach pełnych honoru, o bogu, który niemal unicestwił swych wyznawców.

Zajrzyjcie do Thedas i delektujcie się świeżym powiewem i bukietem „Tevinterskich nocy”.