sierpień 18, 2022

środa, 12 listopad 2014 17:57

Premiera: "Oficjalny album Assassin's Creed Unity"

By 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

Wydawnictwo Zysk i S-ka prezentuje Oficjalny album Assassin's Creed Unity, który swoją premierę będzie miał już 14 listopada!

Wolność, Równość, Braterstwo, ... lub śmierć

Oficjalny album Assassin's Creed Unity przeniesie graczy w samo serce Paryża, wprost na brudne i ponure ulice miasta pogrążonego w bohaterskich walkach Wielkiej Rewolucji Francuskiej. Książka stanowi skarbnicę nigdy niepublikowanych grafik prezentujących szkice z kolejnych faz powstawania gry, uzupełnionych szczegółowymi komentarzami jej twórców.

Mając do dyspozycji największe płótno, jakim kiedykolwiek dysponowano, artyści z Ubisoft Montreal i całego świata stworzyli tętniące życiem miasto, pełne niespokojnych mieszkańców walczących na wzniesionych barykadach w cieniu górujących nad wszystkim gilotyn. Paryż asasyna Arna Doriana odtworzono z niespotykanym wcześniej rozmachem, z zapierającymi dech w piersi detalami.

Odkryj pałac w Wersalu, wdrap się na katedrę Notre Dame i szturmuj Bastylię razem z ludem Francji, u boku Napoleona, Robespierre'a i otoczonego złą sławą markiza de Sade'a. Zobacz piękne grafiki koncepcyjne i prześledź kolejne etapy powstawania gry Assassin's Creed Unity, podziwiaj piękno i grozę rewolucyjnego Paryża, sceny najbardziej widowiskowej odsłony z serii o słynnych asasynach.