środa, 17 grudzień 2014 19:54

Dying Light - Interaktywne Wideo

By 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Sprawdź swoje umiejętności przetrwania i wybierz własną ścieżkę w nowym interaktywnym wideo Dying Light

Wszyscy gracze wyczekujący premiery gry Dying Light mogą już teraz wybrać się do wypełnionej zombie kwarantanny dzięki "Test Your Survival Skills" – interaktywnemu wideo opartemu na faktycznej rozgrywce z Dying Light. W tym nieliniowym zwiastunie gracze mogą sami zdecydować, w jaki sposób chcą wypełnić zleconą misję i w ten sposób doświadczyć mnogości możliwości, jakie oferuje otwarty świat gry. Dodatkowo na swej drodze gracze mają szansę odblokować oryginalne ilustracje pochodzące z Dying Light, zawierające podpowiedzi dotyczące przeciwników i mechaniki rozgrywki. Wideo interaktywne można odtwarzać wielokrotnie, za każdym razem wybierając nową ścieżkę, dokonując innych wyborów i eksplorując różne strategie dostępne w grze. Dzięki temu gracze już teraz mogą dowiedzieć się, jak najlepiej radzić sobie z zagrożeniami czyhającymi w ogarniętym epidemią mieście Harran.

Wideo interaktywne "Test Your Survival Skills" jest dostępne w języku angielskim i obsługuje napisy w języku polskim. Prosimy odtwarzać wideo na komputerach stacjonarnych, ponieważ interaktywne przyciski wyborów mogą nie działać na urządzeniach mobilnych.

Interaktywne wideo "Test Your Survival Skills" znajduje się na oficjalnym kanale YouTube gry Dying Light.

W Dying Light gracze wcielają się w postać Kyle'a Crane'a – agenta operacyjnego działającego pod przykrywką. Crane zostaje wysłany do strefy kwarantanny z misją, która z początku wydaje się konieczna I moralnie uzasadniona, jednak w rzeczywistości rodzi poważne wątpliwości – jak pokazał niedawno opublikowany zwiastun fabularny.

Data wydania: Dying Light na Xbox One, PlayStation 4 i PC pojawi się w 2015 roku, 27 stycznia w Ameryce Północnej i Południowej, 28 stycznia w Azji, Australii i Nowej Zelandii oraz 30 stycznia w Europie.

Media