lipiec 17, 2024

wtorek, 25 lipiec 2017 21:41

Fallen Legion

By 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Już od tygodnia wszyscy amerykańscy fani action RPG mogą cieszyć się pierwszym tytułem studia YummyYummyTummy przygotowanym specjalnie na PlayStation – Fallen Legion, a od dziś gra jest dostępna również w Europie! Poznaj niezwykłe opowieści uniwersum Fenumii, grając w Fallen Legion: Sins of an Empire na PS4 i w Fallen Legion: Flames of Rebellion na PS Vita!

Od momentu ujawnienia Fallen Legion, developerzy pracowali równolegle nad dwoma tytułami, które wzajemnie się uzupełniają. Nadszedł czas, by oddać obie produkcje w ręce graczy - Fallen Legion jest już dostępny w obu Amerykach i Europie. Zanurz się w historię Fallen Legion i poznaj jego niezwykłych bohaterów!

Czy staniesz ramię w ramię z Księżniczką Cecille i zaprowadzisz pokój w królestwie grając w Fallen Legion: Sins of an Empire (PS4), czy może wolisz dołączyć do rebelii i wraz z generałem Legatusem Laendurem obalić rządy rodziny królewskiej w Fallen Legion: Flames of Rebellion (PS Vita)? Zakup jedną lub obie gry odwiedzając PlayStation Store - są dostępne w cenie 84,00 PLN / 19,99 USD. Skorzystaj z wyjątkowej oferty - dwie gry w cenie 121,00 PLN / 29,99 USD w PlayStation Store !

O FALLEN LEGION

W Fallen Legion: Sins of an Empire na PS4 wyruszysz w pełną przygód podróż wraz z Księżniczką Cecille i enigmatyczną, gadającą księgą, aby przywrócić chwałę Twemu upadającemu królestwu. Otrzymasz szansę na eksplorację niezwykłych, ręcznie rysowanych krain, zamieszkiwanych przez wrogich żołnierzy i smoki. Z nietypową drużyną u Twojego boku będziesz walczył z hordami wrogów, doprowadzając do perfekcji śmiertelne kombinacje ataków, pokonując wymagających bossów i szlifując swoje umiejętności w posługiwaniu się złożonym systemem walki.

W Fallen Legion: Flames of Rebellion na PlayStation Vita kontrolujesz rywala Księżniczki Cecille, Legatusa Laendura, który stoi na czele armii mającej jeden cel – obalenie rodziny królewskiej. Otrzymujesz spójną, złożoną historię, przedstawiającą racje obu stron konfliktu. Przygody opowiedziane na obu platformach uzupełniają się wzajemnie, aby zbudować bogate uniwersum Fenumii. W tym świecie będziesz zmuszony do rządzenia imperium w ferworze brutalnych bitew i do podejmowania trudnych decyzji w ułamku sekundy, zmieniających losy państwa i jego mieszkańców. To od Ciebie będzie zależało, czy zaszantażujesz księcia, aby wzmocnić swoją drużynę, czy naniesiesz podatek na umierającą z głodu wioskę, by wskrzesić jednego ze swoich kompanów. Fallen Legion popycha graczy do podejmowania trudnych decyzji i mierzenia się z ich konsekwencjami.

GŁÓWNE CECHY GRY:

  • Legion na Twoje wezwanie – kontroluj do czterech bohaterów jednocześnie, ćwicz śmiertelne kombinacje oraz odpieraj ataki przeciwników za pomocą precyzyjnie uruchomionego bloku w unikalnym systemie walki.
  • Każdy rozkaz ma wpływ na imperium – gracze muszą podejmować szybkie decyzje, aby umiejętnie rządzić swoją krainą. Te wybory definiują rozwój fabuły.
  • Dwa doświadczenia, dwie opowieści – scenariusz Fallen Legion został napisany przez tłumacza Zero Escape: Virtue's Last Reward, Bena Batemana, i ukazuje konflikt wojenny z dwóch perspektyw, w dwóch różnych grach na PS4 i PS Vita.
  • Utalentowani aktorzy głosowi – w Fallen Legion występują Xanthe Huynh (Persona 5) jako Cecille oraz Darrel Delfin jako Laendur. Za dodatkowy dubbing odpowiadają Kira Buckland, Jalen Cassell, Alan Lee i Dorah Fine.
  • Fantastyczna szata graficzna 2D – od kłów krwiożerczej mantykory do rozświetlonego zachodem słońca zamku Fenumii! Ręcznie rysowana grafika tworzy zachwycający świat.

Odwiedź PlayStation Store by zakupić Fallen Legion: Sins of an Empire na PS4 i Fallen Legion: Flames of Rebellion na PS Vitę.

Aby śledzić nowości związane z nadchodzącą europejską premierą, odwiedzaj oficjalną stronę gry: http://www.fallenlegiongame.com/, Facebooka oraz Twittera.

 

 

Media