piątek, 29 styczeń 2016 12:45

Przygotuj się na Resistance Mode - nowy tryb współpracy w Homefront: The Revolution

By 
Oceń ten artykuł
(0 głosów)

Resistance Mode to całkiem nowy sieciowy tryb współpracy dla czterech osób. Posiadacze konsol Xbox One będą mieli szansę wypróbować go w pierwszej kolejności podczas zbliżającej się zamkniętej bety między 11 a 14 lutego. Zamknięta beta będzie miała miejsce wyłącznie na Xbox One.

Informacje nt. Resistance Mode

Stwórz ze znajomymi komórkę ruchu oporu i wspólnie walczcie z siłami KPA podczas misji fabularnych w okupowanej Filadelfii. Odblokuj nowe umiejętności, zdobądź schematy broni, rzadkie wyposażenie oraz sprzęt bojowy, aby dozbroić siebie i swoich rebeliantów. Cały twój zespół będzie musiał pokonać długą drogą od nowicjusza do weterana. Dambuster Studios planuje wspierać grę na długo po premierze, co ma zaowocować dużymi darmowymi aktualizacjami zawartości.

"Homefront: The Revolution to najambitniejszy projekt naszego zespołu"- komentuje Hasit Zala, Game Director studia Dambuster Studios. "Jako dodatek do epickiej 30-godzinnej kampanii dla jednego gracza, chcemy udostępnić Resistance Mode z 12 misjami do których gracze będą chcieli wielokrotnie wracać. W przeciągu roku od premiery mamy nadzieję udostępnić kolejnych 20 misji. Aby dać graczom pewność, że zawsze znajdą chętnych do gry, wszystkie misje w Resistance Mode będą udostępniane za darmo." – dodaje.

Zapisz się już dziś do zamkniętej bety na Xbox One

Wszyscy aspirujący do miana rewolucjonistów będą mieli okazję wypróbować Resistance  Mode podczas nadchodzącej zamkniętej bety, która rozpocznie się 11 i będzie trwała do 14 lutego wyłącznie na Xbox One. Ilość miejsc jest ograniczona i jedynym sposobem uzyskania dostępu do bety jest zdobycie Xbox One Beta Token; w najbliższych tygodniach Deep Silver oraz Xbox uruchomi różne promocje w których będzie można taki Token zdobyć. Rejestracja na oficjalnej stronie Homefront (www.Homefront-Game.com) daje największe szanse na zdobycie Beta Token. Będziesz również na bieżąco informowany o wszelkich postępach. Rejestracja automatycznie daje ci szasnę na zdobycie dostępu do zamkniętej bety. Dodatkowo, zarejestrowani użytkownicy mogą zostać zaproszeni do udziału w przedpremierowej rozgrywce Resistance Mode podczas nadchodzących testów (w piątek, 29 stycznia oraz 5 lutego na Xbox One).

Premiera Homefront: The Revolution jest zaplanowana 20 maja 2016.  Docelowe platformy to: Xbox One, PlayStation 4 oraz PC.

O HOMEFRONT: THE REVOLUTION

Homefront: The Revolution to pierwszoosobowa strzelanina w otwartym świecie, gdzie musisz poprowadzić Ruch Oporu w walce z przeważającymi siłami wroga.

Żywy i otwarty świat, który zmienia się w zależności od twoich akcji. Ty i twoja komórka Ruchu Oporu może wzniecić powstanie na ulicach i zmienić okupację w rewolucję w miarę jak uciśnieni cywile podejmują walkę.

Wróg ma niekwestionowaną przewagę – zaawansowaną technologię, siłę ognia, ciężkie pancerze i wsparcie powietrzne. Musisz nauczyć się sztuki partyzantki – zasadzek, sabotażu, infiltracji oraz podstępu, by prowadzić walkę na przedmieściach Filadelfii.

Kampania dla jednego gracza to dopiero początek. W trybie współpracy możesz stworzyć ze znajomymi własny Ruch Oporu i zostać bohaterami rewolucji.

Cechy charakterystyczne gry:

• Zbadaj w trybie pierwszej osoby żyjący, prawdziwie otwarty świat wykreowany z wykorzystaniem oszałamiających możliwości CRYENGINE

• Zasmakuj partyzantki! To nie jest liniowa gra akcji, tutaj musisz nauczyć się korzystać z zasadzek, infiltracji podczas dynamicznych nieoskryptowanych starć.

• Rozwijaj Ruch Oporu – rekrutuj powstańców, twórz bazy i kryjówki, przejmuj i dostosowuj śmiercionośne bronie oraz twórz własne egzemplarze na potrzeby Guerrilla Tool Kit

• Wznieć Rewolucję – od prześladowanego obywatela do lidera rewolucji, epicka historia drugiej Wojny o Niepodległość w kampanii dla jednego gracza. Dynamiczni, ewoluujący świat reagujący na twoje czyny i powstający do walki z okupacją.

• Sieciowy tryb współpracy – stwórz ze znajomymi komórkę Ruchu Oporu i zdobywajcie uznanie na bohaterskiej drodze ku rewolucji.

Media