lipiec 13, 2024

środa, 06 lipiec 2016 16:22

Wiemy, kiedy powróci „American Horror Story”!

By 
Oceń ten artykuł
(1 głos)

FX długo czekało z podaniem konkretnych dat powrotów swoich serii, ale właśnie otrzymujemy konkrety. Nie obyło się bez dużego zaskoczenia!

FX uraczy nas tej jesieni dwoma nowościami. Pierwsza z nich to „Altanta" – dramat od Donalda Glovera. Twórca wcieli się także w jedną z dwóch głównych ról. Fabuła opowiada o scenie muzyki rap w Atlancie. Premiera tej serii 6 października.

Druga to komedia „Better Things" od Louisa C.K. oraz Pameli Adlon. Ta ostatnia wcieli się również w główną rolę rozwiedzionej aktorki, samotnie wychowującej trójkę dzieci. Pierwszy odcinek 8 października.

Najwcześniej jednak – i to największe zaskoczenie, bo nikt chyba nie spodziwał się tak wczesnej daty – zadebiutuje 6. seria „American Horror Story" Ryana Murphy'ego. Pierwszy odcinek nowej części antologii zobaczymy już 14 września!

Co ciekawe, nadal nie mamy pojęcia, o czym może ona tym razem być. Szef FX zdradził jedynie, że „akcja będzie działa się w teraźniejszości oraz momentami w przeszłości", a Ryan Murphy sugerował kiedyś, że interesujące byłoby poruszenie kwestii związanej z przerażającymi dziećmi, jakie znamy z licznych horrorów. Wiemy także, że powrócą Chayenne Jakcson, Lady Gaga i Angela Bassett, nie zobaczymy z kolei Jessiki Lange.