Ekipa serialu KLUCZ po 3 miesiącach prezentuje finałowy VII epizod o tytule 'ŚMIERĆ' podzielony na dwie części. W odcinku pojawia się nowi bohaterowie, a także większość starych bohaterów - nawet tych, którzy już pożegnali się ze światem. Twórcy poszli w całkiem innym kierunku rozwiązań fabularnych.

Zapowiada się, zatem powrót serialowego Łukasza 'psychola z nożem , co na pewno ucieszy wielu fanów serialu!

Akcja często przenosi się z lasu w inne miejsca nie tylko plenerowe co jest totalną innowacją w całości, ciągłości serialu. Odcinek niejednokrotnie zaskakuje i jest bardzo płynny. Producenci serialu ‘Flying Dragon’ wykorzystali w tym odcinku swój nowy sprzęt co podnosi rangę jakości serialu.

Odcinek można nazwać epilogiem. Druga część trwająca ok 20min i jednocześnie kończąca cała serie KLUCZA ma wyjść 2 stycznia 2012r.



Udostępnij wiadomość na stronie:

Dodaj komentarz

Kod antysapmowy
Odśwież